Piegāde un preču atgriešana

PIEGĀDES VEIDI

  • Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību aizņem aptuveni 2-4 darba dienas.
  • Piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību aizņem aptuveni 1-3 darba dienas

PIEGĀDES LAIKS 

Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību vai ar Omniva pakomātu starpniecību.
Pasūtījumu piegādes laiks ir 1–6 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto pasūtījumu piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Lūdzu, ņem vērā:

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

SKRUB atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Ja vēlies atgriezt produktu, kura iegāde tev nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmi dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), tev jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlies neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas. 

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz:
SIA KZ INDUSTRIES, Mirdzas Ķempes iela 11-29, Liepāja, Latvija, LV3407

Iepērkoties izmantojot atlaižu kuponu vai promo kodus, tos aizliegts summēt. Šādos gadījumos uzņēmums ir tiesīgs vienpusīgi atteikt pircējam noformētu pasūtījumu un atgriezt līdzekļus pircēja kontā par to paziņojot e-pasta adresē.

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu: www.skrub.lv@gmail.com